AktualnościKodo-ŁódzkieKompetencje cyfrowemłodzież

Warsztaty KODO Łódzkie 2018

Młodzież z Województwa Łódzkiego została licznie zgłoszona przez swoich rodziców do udziału w tegorocznej edycji projektu pn. „KODO Łódzkie”.

Warsztaty „KODO Łódzkie 2018” zostaną przeprowadzone w Centrum Edukacji Pozaszkolnej „Cyfrowanka” zlokalizowanym w Centrum ABC w Łodzi przy ul. Zgierskiej 69 (ostatnie piętro), w dniach 23.07-03.08.2018 r., zgodnie z harmonogramem, w godzinach 10:00 -16:00.

Regulamin, harmonogram oraz scenariusze dostępne są na: kodo.lodzkie.pl

W bieżącym roku 99 chłopców i dziewcząt weźmie udział w jednodniowych warsztatach zorganizowanych dla trzech przedziałów wiekowych, tj. 9-11 lat, 12-14 lat oraz 15-16 lat, według scenariuszy dedykowanych dla poszczególnych grup wiekowych.

Udział w warsztatach to doskonała okazja do świetnej zabawy połączonej z wytężoną pracą. Uczestnicy zapoznają się z podstawami programowania, grafiki komputerowej, tworzenia stron internetowych, gier i aplikacji mobilnych. Podczas zajęć będą mieli do dyspozycji napoje i przekąski a w przerwie pomiędzy blokami zajęciowymi otrzymają posiłek. To także doskonała okazja do zawiązania nowych znajomości pomiędzy młodymi ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

Młodzieży życzymy zadowolenia z udziału w warsztatach i dalszego rozwijania zainteresowań w tym kierunku. To może być bakcyl na całe życie. Dobrej zabawy!