Menu Zamknij

DBI. ŁÓDZKIE 2024

Już po raz szósty z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, Województwo Łódzkie organizuje konferencję dot. bezpieczeństwa w sieci. Podczas tegorocznej konferencji będziemy zgłębiać tematykę związaną z bezpieczeństwem w kontekście sztucznej inteligencji.  W szczególności skoncentrujemy się na następujących obszarach: deep fake, aspekty związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji do podszywania się pod cudzą tożsamość, a także czym jest cyfrowa dopamina i dlaczego uniemożliwia nam osiąganie wysokiej efektywności.

Data i miejsce:
Data: 29 lutego 2024 r.
Miejsce: online (indywidualny link zostanie przesłany na wskazany w formularzu rejestracyjnym mail, najpóźniej na dzień przed wydarzeniem)

Wydarzenie adresowane jest do uczniów szkół podstawowych (VII – VIII klasa) oraz ponadpodstawowych, a także nauczycieli, wychowawców oraz rodziców z województwa łódzkiego.

Kliknij w obrazek

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W celu rejestracji na wydarzenie proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego udostępnionego pod linkiem: https://elodzkie.pl/ankiety/dzien-bezpiecznego-internetu-lodzkie-2024

Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 27.02.2024