Ułatwienia dostępu

Menu Zamknij

Warsztaty KODO Łódzkie 2022 – zapisy ruszają!

Z przyjemnością informujemy, że po przerwie znów wznawiamy warsztaty dla młodzieży.

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego organizuje warsztaty mające na celu edukowanie społeczeństwa w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz budowy społeczeństwa informacyjnego. Mają one za zadanie popularyzować wiedzę z dziedziny nowych technologii wśród osób młodych z terenu województwa łódzkiego i zachęcić ich do podnoszenia umiejętności informatycznych.

Plakat promujący warsztaty KODO Łódzkie 2022

Zakres tematyczny warsztatów to m.in. podstawy programowania, grafiki komputerowej, tworzenie stron internetowych, gier i aplikacji mobilnych – szczegółowy harmonogram w oddzielnym pliku,

Warsztaty prowadzą dydaktycy z doświadczeniem w edukacji dzieci i młodzieży w zakresie technik komputerowych i informatyki, autorzy treści do ePodręcznika z informatyki na wszystkich poziomach edukacyjnych, pracownicy Ośrodka Nowoczesnych Technologii w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Trenerzy posiadają wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie programowania, budowy stron internetowych, tworzenia grafiki, aplikacji mobilnych oraz gier.  

Warsztaty odbędą się w Łodzi, w następujących terminach:
• grupa I: 4-8 lipca 2022
• grupa II: 11-15 lipca 2022
• grupa III: 18-22 lipca 2022
• grupa IV: 25-29 lipca 2022

Uczestnicy: zgłoszeni uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu województwa łódzkiego, podzieleni na 4 grupy – każda z grup weźmie udział w oddzielnym pięciodniowym warsztacie. Jedna osoba może wziąć udział tylko w jednym pięciodniowym warsztacie.

Szczegóły, program, rejestracja: elodzkie.pl/wydarzenia