AktualnościInAirQProjekty własne SWŁ

Trzecie spotkanie projektowe InAirQ

W dniach 26-27 września 2017 r w Turynie odbyło się trzecie spotkanie grupy roboczej projektu InAirQ oraz drugie spotkanie Komitetu Sterującego InAirQ.
Podczas spotkania zostały omówione działania przeprowadzone przez poszczególnych partnerów przez ostatnie pół roku oraz określono wytyczne na kolejne miesiące. Przed partnerami projektu stoi m .in. wyzwanie przeprowadzenia badań jakości powietrza w wybranych szkołach w nadchodzącym sezonie grzewczym.

Drugiego dnia odbyła się również konferencja, podczas której poza prezentacją ww. projektu, uczestnicy mieli okazję zapoznać się z efektami innych projektów o zbliżonej tematyce realizowanych m.in. w Polsce, Francji czy na Węgrzech.

Konferencja była także okazją do zapoznania się z oferta producentów prostych urządzeń pomiarowych, które szkoły mogą wykorzystywać w codziennej pracy.

Ze względu na ilość zadań w nadchodzącym czasie oraz czas niezbędny na ich wykonanie, następne spotkanie parterów projektu jest zaplanowane dopiero na kwiecień przyszłego roku.

Tym razem gospodarzami będzie Polska, spotkamy się w Łodzi.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider