AktualnościInAirQ

InAirQ we współpracy ze Związkiem Harcerstwa Polskiego

W miniony weekend projekt InAirQ stał się ważnym elementem programu Zlotu ZHP na Wyspie Sobieszewskiej.

Ok. 17 tyś. uczestników i odwiedzających z kraju i zagranicy… Ogromne wydarzenie w skali kraju, na które projekt InAirQ został zaproszony przez Chorągiew Łódzką ZHP – instytucję wchodzącą w skład Forum Jakości Środowiska.

Podczas kilku spotkań koordynator projektu InAirQ przedstawił harcerskiej młodzieży założenia i problematykę projektu a także zaprosił do wspólnego działania na rzecz poprawy jakości środowiska w szkołach w całym kraju. Młodzieżowi liderzy są zainteresowani zmianą w tej sferze.

Podczas tzw. Dnia Regionów, czyli wyjątkowego jarmarku regionów, stoisko Chorągwie Łódzkiej ZHP, odwiedziło kilka tysięcy osób, pośród których także znaleźli się przyszli sprzymierzeńcy w działaniach InAirQ. Dorośli instruktorzy ZHP, zawodowo pracujący jako nauczyciele w całej Polsce są żywo zainteresowani scenariuszami zajęć i materiałami edukacyjnymi, które są przewidziane w rach kampanii informacyjnej InAirQ.

Przed nami jesień pełna zadań, spotkań, szkoleń, a dzięki harcerskim sprzymierzeńcom dotrzemy znacznie szerzej, obejmując  zasięgiem kampanii nie tylko województwo łódzkie i szkoły pilotażowe.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider