Menu Zamknij

Konferencja #SZANUJENIEHEJTUJE była świetna!

22 marca br. spotkaliśmy się w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej na pierwszej w tym roku konferencji #SZANUJENIEHEJTUJE. 🥳🥳
Nieskromnie musimy przyznać, że wystąpienia prelegentów były niezwykłe i spójnie się przenikając pozwoliły zgromadzonym nie tylko dowiedzieć się czegoś więcej na temat problematyki hejtu. One nas o prostu zmotywowały do działania! Do analizy schematów zachowań oraz ich źródeł. Każdy z nas może stać się zarówno hejterem, jak i ofiarą, każdy też może być bohaterem, który się hejtowi sprzeciwi!


Pasmo doskonałych wystąpień rozpoczął niezawodny skład aktorski Teatru Impro w Łodzi, który zaangażował widownię już od pierwszych minut spotkania!

Dziękujemy uczniom szkół ponadpodstawowych, nauczycielom i wychowawcom, psychologom, pedagogom oraz pracownikom socjalnym i młodzieżowym liderom harcerskim za udział i wspólne szukanie najlepszych rozwiązań walki z hejtem!

Takie spotkania nas utwierdzają w tym, że działania podejmowane w ramach projektu #SZANUJENIEHEJTUJE przez pracowników Wydziału Społeczeństwa Informacyjnego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego są bardzo ważne.