AktualnościKodo-ŁódzkieKonkurs

Konkurs na prezentację multimedialną rozstrzygnięty!

Z wielką satysfakcją informujemy, że ogłoszony przez województwo łódzkie konkurs pn. „Młodzież z łódzkiego promuje nowe technologie” został rozstrzygnięty. Wzięła w nim udział bardzo duża liczba szkół z terenu województwa łódzkiego. Uczniowie w wieku 9-15 lat mieli za zadanie przygotować prezentację multimedialną nt. nowych technologii.

Prace zostały ocenione przez Komisję Konkursową w składzie: Przewodniczący Krzysztof Pijanowski – Dyrektor Departamentu Cyfryzacji, Wiceprzewodniczący Iwona Wojek – Zastępca Dyrektora Departamentu Cyfryzacji, Paweł Nowak –  Naczelnik Wydziału Społeczeństwa Informacyjnego oraz Jacek Bartczak – Naczelnik Wydziału Analiz i Rozwoju Systemów Departamentów Cyfryzacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Oceniając prace, komisja konkursowa miała niełatwe zadanie, ponieważ prezentacje charakteryzowały się oryginalnością i pomysłowością. Ich twórcy korzystali z wielu programów do tworzenia prezentacji multimedialnych, ubarwiali je muzyką i filmami. Poziom był wysoki.

Ostatecznie zwyciężyły następujące szkoły:

ZWYCIĘZCY KONKURSU_SZKOŁY PODSTAWOWE

ZWYCIĘZCY KONKURSU_SZKOŁY GIMNAZJALNE

Zwycięzcy konkursu wezmą udział w pięciodniowych warsztatach KODO Łódzkie 2017, na których nauczą się m.in. podstaw programowania, grafiki komputerowej, tworzenia stron internetowych, gier i aplikacji mobilnych.

Wszystkim uczniom wraz z nauczycielami biorącymi udział w konkursie serdecznie gratulujemy i zachęcamy do pogłębiania swojej wiedzy informatycznej.

Uroczyste wręczenie dyplomów zwycięzcom konkursu odbyło się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego w dniu 22 czerwca br. Stawiły się wszystkie zwycięskie szkoły, którym dyplomy i drobne upominki związane z województwem łódzkim wręczyła Jolanta Zięba-Gzik, członek Zarządu Województwa Łódzkiego.

Zwycięskie prezentacje:

SP w Skierniewicach

SP w Gałkówku-Kolonii

SP w Barczewie

Gimnazjum w Łęczycy

Gimnazjum w Dąbrowie nad Czarną

Gimnazjum w Szadku

 

Zapraszamy go oglądania galerii zdjęć:

previous arrow
next arrow
Slider